HAKKIMIZDA


Coşkun Otomotiv traktör Yedek parça Firmamız 1986 yılında Kurulmuştur.
Öncelikle dürüstlük ilkesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 30 yılı aşkın sektör deneyimimizle birleştirerek en iyi hizmeti vermek kalite politikamızdır.
Coşkun Otomotiv kurulduğu günden itibaren genel kalite kabullerine uygun olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, çalışanlarının özverili çalışması ile bu ihtiyaçlara cevap vererek bugüne kadar gelmiştir.

Bu sistemin yapılanması, işletilmesi, sürekli geliştirilmesi ve bu yapılanma sürecinde gerekli olabilecek kaynakların temini için yönetim olarak gereken yapılmaktadır. Kalite yönetim sisteminin yapılandırılmasıyla beraber, tedarikçi firmadan temin edilen malzeme / yarı mamulden müşteriye gönderilen nihai ürüne kadar geçen tüm süreçte müşteriden gelen öneri ve şikayetler doğrultusunda müşteri memnuniyeti izlenerek sürekli gelişim sağlanacaktır.

Coşkun Otomotiv bu çerçevede müşteri - çalışan - yönetim memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Kapsam

Kalite Yönetim Sistemi El Kitabımız, firma tanıtımını, kalite politikasını ve hedeflerini, firma yapısını ve referans göstermek suretiyle sistemde kullanılan prosedürlerin özetlerini içermektedir.

Coşkun Otomotiv Sürekli değişim gösteren dünya koşulları karşısında değişimi yakalamayı değil, değişimde öncü olmayı hedefliyoruz. İnsani ve doğayı gözeten üretim yöntemlerini ve araçlarını kullanarak kalite, maliyet ve zamanında teslim unsurlarına dayanan, insan ve çevre merkezli yaklaşımımızla her zaman daha iyisi olmak için hep buradayız.

Video Tanıtım


Vizyonumuz


Vizyonumuz, Coşkun otomotiv 'in sektöründe sürekli gelişimini hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Misyonumuz


Misyonumuz, firmamızın sahip olduğu bilgi, insan, ve finans kaynaklarını en verimli şekilde katma değere dönüştürerek, sürekli geliştirmek, en kaliteliyi en ucuza müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Misyonumuz